#footballvideos

119724
Files

Images & Videos #footballvideos

Frank Lampard goal of the beauties

#footballvideos #göl #footballshoes #footballshirts ...

Mar 29, 2020

Frank Lampard goal of the beauties #footballvideos #göl #footballshoes #footballshirts

Bruno Fernandes on Ronaldo in MU» "Ronaldo took serious trophies at MU. I want to achieve the same. ...

Mar 29, 2020

Bruno Fernandes on Ronaldo in MU» "Ronaldo took serious trophies at MU. I want to achieve the same. Ronaldo gave a lot of positive feedback about me when asked about my transfer, makes me proud that such a player rated me highly, "the MU newcomer said in an interview with ESPN. #footballvideos #football #ronaldo7

Who else loves a good knuckle ball🤤🥴 ...

Mar 29, 2020

Who else loves a good knuckle ball🤤🥴

ഈ പടച്ചോൻ ഭയങ്കര സംഭവം താന്യട്ടോ.....💯  ...

Mar 29, 2020

ഈ പടച്ചോൻ ഭയങ്കര സംഭവം താന്യട്ടോ.....💯 💞ആദ്യം കേട്ടപ്പോൾ കൗതുകമായി , പിന്നെ കണ്ടപ്പോൾ അത്ഭുതമായി , അടുത്തറിഞ്ഞപ്പോൾ ആവേശമായി, കൂടെ നിന്നപ്പോൾ വികാരമായി, ഇപ്പോൾ ഞങ്ങടെ ജീവനാണ് 💞 cristiano Followe and support pranav_cr_.. . . . pranav_cr_ . . . . #ronaldo9 #ronaldo ⚽️ #football #footballmemes #forzajuventus #ronaldofans #ronaldogoals #ronaldo7 #finoallafineforzajuventus ⚫️⚪️ #portugal #portugal🇵🇹 #finoallafine #cr7king #footballvideos #ronaldoskills #ronaldonazario #ronaldofenomeno #juventus #cristiano_ronaldo #cr7day #footballboots #cr7jr #cristianos #cristiano7

Algunos de los mejores Goles de Chilena 🔥⚽️♥️😍 📲Like & Follow ⬇️Tag Footballers ...

Mar 29, 2020

Algunos de los mejores Goles de Chilena 🔥⚽️♥️😍 📲Like & Follow ⬇️Tag Footballers

Better late then never🤷🏼‍♂️ ...

Mar 29, 2020

Better late then never🤷🏼‍♂️

Mario Balotelli keluar lapangan dan menendang bola keluar setelah mendapatkan pelecehan rasis dari f ...

Mar 29, 2020

Mario Balotelli keluar lapangan dan menendang bola keluar setelah mendapatkan pelecehan rasis dari fans, tetapi ia membalas dengan mencetak sebuah gol brilian. 🙏 Respect mb459 . . . Jangan ngaku " PECINTA BOLA " kalau belum follow infoanakbola.id Masa cuman liat doang sihh, buktikan kecintaan kamu dengan follow akun ini 😍⁣ . . #videobola #sepakbolalucu #infobolaindo #sepakbolaid #infosepakbola #sepakbola #seputarbola #transferpemain #pemainbola #bolaindonesia #kabarbola #bolagila #updatebola #anakbola #quotesbola #romanticfootball #memebola #beritasepakbola #katasepakbola #footballvideos #footballskills #footballlove #footballgames #footballnews #footballvideo #funnyfootball #footballforlife #footballfan #footballers

This is...interesting 🤔_______________________________________________________
#nfl #highlights # ...

Mar 29, 2020

This is...interesting 🤔_______________________________________________________ #nfl #highlights #football #nfl #highlights #touchdown #nflcountry #nflnews #footballvideos #cfb #cfbhighlights #cfbvideos #hits #cfbtouchdown

Leetttsss gooooo babyy these beasts balled out at @pylon7on7 QB @leoromeroqb and @meshach.tili catch ...

Mar 29, 2020

Leetttsss gooooo babyy these beasts balled out at pylon7on7 QB leoromeroqb and meshach.tili catching those dimes. COMMENT BELOW WHAT YOU GUYS THINK! #losangeles #7v7football #football

99% can’t pass this Test! ⬇️
Like the post 
Follow me @cr7_vivavideoyt 
Comment below 
Share t ...

Mar 29, 2020

99% can’t pass this Test! ⬇️ Like the post Follow me cr7_vivavideoyt Comment below Share the video

Was this in or out? Called out. 🚫
Follow @godcatches for more! ...

Mar 29, 2020

Was this in or out? Called out. 🚫 Follow godcatches for more!

Cristiano Ronaldo a good free kick goal for Manchester United

#footballvideos #football #gollum ...

Mar 29, 2020

Cristiano Ronaldo a good free kick goal for Manchester United #footballvideos #football #gollum

I‘m back at it again😈 ...

Mar 29, 2020

I‘m back at it again😈

#throwback
When your footwork is fast 🔥 it makes your opponent to think twice before they go for  ...

Mar 29, 2020

#throwback When your footwork is fast 🔥 it makes your opponent to think twice before they go for the ball👀. Ita all about timing⏲. #nbfootball #footballvideo #footballvideos #footballfever #football #futbolcrown #futbolmania #futbol #footballskillstraining #skillers

Imagine if Mbappe Scored This😨🔥
Follow @SadeFootball For More⚽️ ...

Mar 29, 2020

Imagine if Mbappe Scored This😨🔥 Follow SadeFootball For More⚽️

It is a good idea💪💪♥
#footballskills 
#footballvideos
#footballshoes 
#footballtime ...

Mar 29, 2020

It is a good idea💪💪♥ #footballskills #footballvideos #footballshoes #footballtime

What pick is tua taken? ...

Mar 29, 2020

What pick is tua taken?

Zyrtare: Ndeshja Maqedoni e Veriut – Kosovë, zhvillohet më 4 qershor

Ndeshja gjysmëfinale e  ...

Mar 21, 2020

Zyrtare: Ndeshja Maqedoni e Veriut – Kosovë, zhvillohet më 4 qershor Ndeshja gjysmëfinale e “play-off”-it në kuadër të Ligës së Kombeve për kualifikim në Euro 2020, ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës do të zhvillohet më 4 qershor në stadiumin “Todor Proeski” në Shkup në praninë e tifozëve. Një vendim të tillë federatave respektive ua ka komunikuar UEFA gjatë ditës së sotme, shkruan FFK. Kjo ndeshje ishte paraparë të zhvillohej më 26 mars, mirëpo si pasojë e përhapjes së koronavirusit Covid-19 në shumicën e vendeve të Evropës, UEFA vendosi t’i pezullojë të gjitha aktivitetet e muajit mars dhe prill dhe njëherësh edhe ta shtyjë Kampionatin Evropian për një vit.Kjo në mënyrë që të ruhet shëndeti i të gjithëve dhe njëherësh t’i jepet mundësi federatave që t’i përfundojnë deri në fund të qershorit kampionatet e tyre kombëtare. Ndërkohë, ndeshja finale e “play-off”-it do të zhvillohet më 9 qershor, ku do të ballafaqohet fituesi i ndeshjes Maqedoni e Veriut – Kosovë me fituesin e ndeshjes tjetër gjysmëfinale Gjeorgji – Bjellorusi. Finalja siç dihet është përcaktuar me short dhe do të zhvillohet në Gjeorgji ose Bjellorusi. #soccerfield #footballkit #footballvideos #footballcleats #footballisback #footballshoes #footballlovers #footballfield #footballcards #footballmeme #socceroos #soccermomlife #soccerseason #socceredits #soccercamp #soccersunday #soccertips #soccerlover #totalsoccerofficial